Szklane balustrady, balkony

W ostatnich latach popularne stały się szklane balustrady, zapewniające barierę bezpieczeństwa zgodnie ze standardami europejskimi. Szklane balustrady mogą być używane do patiów, klatek schodowych, balkonów, a także wielu obszarów wymagających ochrony bezpieczeństwa, zapobiegając upadkom i obrażeniom. Szklane balustrady to także element architektoniczny bez przeszkód lub minimalnych przeszkód. Pozwoli to cieszyć się oszałamiającymi widokami z sypialni lub światłem, aby zalać wnętrza bez cieni, dopełniając minimalistyczny, opływowy i lekki design.

Najczęściej stosowane do schodów, tarasów i balkonów, do basenów, miejsc do siedzenia na zewnątrz i balustrad zewnętrznych

Zarówno w domu, jak iw firmie, dodanie balustrady będzie dobrze wyglądać i pasować do wielu przestrzeni.

Nasze szyte na miarę balustrady maksymalizują potencjał Twojej nieruchomości, ożywiając zmęczone korytarze i hole wejściowe, aby uwolnić przestrzeń, lekki i luksusowy nowoczesny design. Współczesne projekty szkła otwierają wnętrza, dodając wartości i stylu.


Szklane balustrady do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych

Szklane balustrady mają piękny wygląd w każdym obszarze wymagającym poręczy lub bariery. Stosując szkło zamiast typowych szyn lub słupków, zapewniamy czyste, wyraźne widoki przy minimalnym zakłóceniu.

Szklane balustrady są często używane w miejsce balustrad na schodach i poddaszu lub na półpiętrach. Są one również używane na zewnątrz domu lub firmy jako elegancka ściana balkonowa, która nie tylko wygląda fantastycznie, ale zapewnia najlepszy widok. Możesz przyciemnić je do dowolnych preferencji kolorów, dodając wyrazisty nowoczesny wygląd, tworząc jednocześnie piękne dzieło sztuki.

Zastosowanie balustrad szklanych


Wokół basenu

Nic nie może przebić piękna szklanej balustrady wokół basenu. Wygląda nie tylko fantastycznie, ale zapewnia wszystkim bezpieczeństwo. Możesz użyć dowolnych odcieni, w tym wyraźnych, ponieważ wyglądają równie świetnie. Dymne balustrady są zdecydowanie aktualne i doskonale pasują do parasoli i mebli przy basenie.

Balkony

Wyobraź sobie panoramę z wieloma opcjami przyciemnianych i kolorowych szklanych balkonów w domach prywatnych i firmach. Możesz także stworzyć piękne „balkony wewnętrzne” w zestawach, zajmując miejsce standardowej bariery na strychu. Dobrym wyborem mogą być balustrady o pastelowym zabarwieniu, a nawet przezroczyste. Dobrą rzeczą w szklanych balustradach jest to, że zapewniają niezakłócony widok dzięki doskonałemu wyglądowi projektanta, a jednocześnie umożliwiają dostęp światła.

Schody

Szklane klatki schodowe mogą zapierać dech w piersiach dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu balustrad. W rzeczywistości można wyłożyć szklane panele na całej swojej głównej klatce schodowej, tworząc dobrze zaprojektowany wygląd. Może to dotyczyć zarówno domów prywatnych, jak i przedsiębiorstw oraz biur.

Patia na świeżym powietrzu i miejsca do siedzenia

Szklane balustrady są fantastycznym rozwiązaniem jeśli chodzi o patio i miejsca do siedzenia na zewnątrz.
Wyglądają szczególnie ładnie wokół skalnych ogrodów i fontann, lub jako warstwowe chodniki i poziomy patio. Wieczorem można włączyć wielobarwne światła ogrodowe dla urozmaicenia otoczenia i dodania rozrywkowej wartości.


Masz jakieś pytania? Potrzebujesz szklanych balustrad lub innych produktów z naszej oferty?

Chcesz umówić się na pomiar lub zapytać o wycenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji


Nasze realizacje