Specjalnie zaprojektowane szklane kabiny prysznicowe można i dopasować do każdej wielkości łazienki. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś innego, czy po prostu trudno jest znaleźć kabinę prysznicową „z półki”, z przyjemnością informujemy, że oferujemy usługę wykonaną na zamówienie, która może zaspokoić potrzeby mieszkaniowe lub komercyjne. Niezależnie od wymagań, możemy stworzyć szklane kabiny prysznicowe pasujące do tych niewygodnych przestrzeni i pomagające maksymalnie wykorzystać najmniejszy obszar.

Eleganckie, trwałe i łatwe do czyszczenia, szklane kabiny prysznicowe to ponadczasowe rozwiązanie dla Twojej łazienki. Oferując szeroką gamę kolorów, faktur i wzorów, możemy stworzyć rozwiązanie szklane pasujące do każdego układu łazienki lub stylu.

Wszystkie nasze panele prysznicowe są starannie wykonane na miarę
Oferujemy szeroką gamę wzorów, jak również pełne usługi pomiarowe i dopasowujące dla idealnego i wyjątkowego projektu prysznica


Niestandardowe szklane kabiny prysznicowe

Wszystkie zamówienia z ROYAL GLASS są zaprojektowane specjalnie dla każdego klienta i wykonane na miarę przy użyciu wysokiej jakości szkła hartowanego spełniającego najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa.

Kolory i wykończenie

Nasze hartowane szkło występuje w wielu kolorach i odcieniach. Rozejrzyj się i zobacz, co mamy do zaoferowania, będzie to ekscytująca przygoda. Jeśli chcesz, możemy nawet wykonać piaskowane wykończenie, aby uzyskać lepszy wygląd. Istnieje wiele opcji do wyboru.

Specjalność instalacji

Praktykujemy samą dostawę lub dostawę z instalacją, wybór należy do Ciebie. Instalacja niestandardowa odbywa się przy użyciu najwyższych standardów rzemiosła i precyzji w pomiarach i kształtach wykonanych w najdrobniejszych szczegółach dla przyjemności i użytkowania przez wiele lat.


Masz jakieś pytania? Potrzebujesz kabiny prysznicowej lub innych produktów z naszej oferty?

Chcesz umówić się na pomiar lub zapytać o wycenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji