Panele lakierowane kolorowe ROYAL GLASS są dostępne w szerokiej gamie kolorów. Od żywych kolorów po bardziej subtelne odcienie – możesz wybrać kolor, który idealnie pasuje do Twojego projektu pomieszczenia. Możesz wybrać z naszej gamy najbardziej popularnych kolorów lub dopasować kolory za pomocą kodów lub wzorników spośród całej palety RAL lub NCS.

Powłoki zwrotne są wykonane z hartowanego szkła o grubości 4, 6, 8, 10 mm, które jest odporne na uderzenia i ciepło do 400 ° C.

Panele lakierowane kolorowe zwykłe są jedną z najbardziej pożądanych alternatyw dla starych płytek.
W przeciwieństwie do płytek, panele szklane nie mają spoinowania i mają minimalne linie łączenia przez co nie zbiera się w nich kurz i brud.

Możemy zagwarantować, że nasze specjalnie zaprojektowane panele szklane są wyjątkowe i absolutnie oszałamiające. Twoje wnętrza będą jak żadne inne


Czyste, trwałe piękno

Szkło nadaje piękny połysk w dowolnym kolorze i zachowuje nieskazitelne, trwałe wykończenie – nawet w trudnych warunkach. Para, wycieki z gotowania i szkodliwe płyny po prostu dają się wytrzeć za każdym razem i nigdy nie docierają do naniesionej farby.

Lekkość i elegancja

Nasze pięknie lakierowane panele szklane wprowadzają lekkość i elegancję do każdego pomieszczenia, dostępne w szerokiej gamie kolorów i wykończeń. Nasze panele szklane przekształcą każdą przestrzeń. Szklane panele są oszałamiające, stylowe i super higieniczne, ponieważ nie plamią, nie absorbują ani nie przenoszą zarazków.

Wysokiej jakości szkło hartowane

Nasze szkło jest hartowane, aby wytrzymać wstrząsy i uderzenia w ruchliwych miejscach, takich jak kuchnie, łazienki i pralnie. Jest również odporny na ciepło i certyfikowany do stosowania obok płyt kuchennych i piekarników.


Masz jakieś pytania? Potrzebujesz paneli szklanych lub innych produktów z naszej oferty?

Chcesz umówić się na pomiar lub zapytać o wycenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji