Oferujemy wysokiej jakości, wykonane na miarę, piękne lustra na zamówienie. Wykonane na zamówienie do wszystkich celów – pokoje dzienne, jadalnie, łazienki, restauracje, bary itp.
Od praktycznego do lustra, które staje się centralnym punktem Twojej łazienki, nasza szeroka gama lusterek łazienkowych zapewnia duży wybór. Powierzchnie lustrzane są idealne do szerokiej gamy domowych instalacji i zastosowań. Odbite światło i obrazy dodają głębi i piękna każdemu pomieszczeniu. Kształtujemy powierzchnie lustrzane na zamówienie do dowolnego rozmiaru i wzoru.

Niezależnie od tego, czy szukasz lustra do łazienki, pojedynczego lustra bezramowego do salonu, czy ściany luster do baru, możemy Ci pomóc.


Subtelne efekty

Zastosowanie luster może zaoferować bardzo subtelne efekty w pomieszczeniu, takie jak dodanie światła do ciemniejszego obszaru pomieszczenia, dając wrażenie powiększenia pomieszczenia. Lustra od ściany do ściany mogą dać złudzenie przestrzennego otoczenia lub po prostu stanowić wyjątkowe tło dla centralnego punktu lub obiektu.

Uniwersalność i bezpieczeństwo

Nasze lustra można wykorzystywać w wielu budynkach i zastosowaniach, w tym w ścianach, ściankach działowych, drzwiach, wyświetlaczach, sufitach, szafkach, szafach i innych meblach. Specjalny podkład zabezpieczający może być stosowany w celu ochrony przed możliwymi obrażeniami wynikającymi z pęknięcia. To sprawia, że jest to idealny wybór do zastosowań w dowolnym miejscu w domu, gdzie istnieje większe ryzyko przypadkowego uszkodzenia, np. drzwi, szafy i pokoje dziecięce.

Nasze niestandardowe lustra są produkowane dla projektów mieszkaniowych, centrów rekreacyjnych, studiów i siłowni.
Posiadamy szeroki wybór rodzajów szkła dekoracyjnego i luster, aby nadać wnętrzu niepowtarzalny styl.


Masz jakieś pytania? Potrzebujesz luster lub innych produktów z naszej oferty?

Chcesz umówić się na pomiar lub zapytać o wycenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji