Przeszklenia – szklane ścianki działowe, to idealny sposób na stworzenie nowoczesnej atmosfery w każdym biurze lub środowisku mieszkalnym. Szybkie, łatwe i bardzo ekonomiczne rozwiązania przeszkleń umożliwiają oddzielenie obszarów roboczych, a jednocześnie pozwalają na przepływ światła przez całą przestrzeń użytkową.

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć bezproblemową część dzienną, cieszyć się niezakłóconym widokiem z balkonu, czy po prostu generować więcej naturalnego światła w domu, nasze rozwiązania przeszkleń – szklanych ścianek działowych można dostosować do każdego środowiska.

Szklane ścianki działowe nadają pomieszczeniom mieszkalnym lub komercyjnym elegancki wygląd Ogromny wybór kolorów i odcieni dostępnych w nowoczesnych metodach wytwarzania szkła hartowanego czyni je naprawdę wyjątkowymi.

Przynieś promienie słońca lub piękny widok na przestrzeń handlową lub mieszkalną dzięki przeszkleniom - szklanym ściankom działowym ROYAL GLASS


Światło i przestrzeń

Pozwól, aby słońce wpadało do środka lub sprawiało, że przestrzeń wydawała się większa dzięki szklanym ściankom działowym. Idealnie nadają się zarówno do pomieszczeń komercyjnych, jak i mieszkalnych. Przeszklenia to świetny sposób na podzielenie pokoju lub obszaru w celu zachowania prywatności i maksymalnej ilości miejsca. Niezależnie od układu obszaru lub projektu, dostarczymy innowacyjne, nowoczesne rozwiązanie, które spełni wszystkie Twoje wymagania.

Przeszklenia w biurze

Szklane przegrody biurowe są proste i praktyczne. Oprócz tego, że przestrzeń, którą zajmują, wydają się większe, ich przezroczystość pozwala na lepsze filtrowanie światła w całym pomieszczeniu. Łatwo do montowania i demontowania dzięki czemu można je przenosić w dowolne miejsce. Dlaczego nie stworzyć przestronnego środowiska w miejscu pracy, w którym spędza się dużo czasu? Dotyczy to w szczególności firm specjalizujących się w reklamie i innych rodzajach kreatywnych firm doradczych.

Przeszklenia w domu

Wnętrza obiektów mieszkalnych mogą skorzystać na wykorzystaniu przeszkleń – szklanych ścianek działowych nie tylko w wyglądzie, ale również w użyciu.
Jeśli masz ładny przestronny dom, który domaga się nowoczesnej interwencji projektowej, spróbuj dodać przeszklenia. Wybierz ładny, nowoczesny design. Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś, ponieważ nie tylko wygląda czysto, ale jest również bardzo łatwy do utrzymania w czystości. jest całkowicie bezpieczna i trwała dzięki użyciu szkła hartowanego

ZALETY PRZESZKLEŃ

Dodają one element piękna w szczególności do wnętrza i do nieruchomości w ogóle

Umożliwiają maksymalne naturalne światło wewnątrz kabin.

Bezproblemowo pasują do ogólnej aranżacji wnętrza.

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz przeszkleń, szklanych ścianek działowych lub innych produktów z naszej oferty?

Chcesz umówić się na pomiar lub zapytać o wycenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji


Nasze realizacje