W ROYAL GLASS oferujemy wysokiej jakości szklane drzwi bezramowe. Szklane drzwi dają niesamowity stylowy wygląd każdemu pokojowi w domu i pozwalają na swobodny przepływ światła, dając ci dużo lepsze poczucie przestrzeni.

Możesz również użyć tych drzwi w dowolnym pomieszczeniu, takim jak kuchnia lub biblioteka. Wszystkie szklane drzwi są mierzone na zamówienie z doskonałą precyzją dopasowaną do otworu drzwi. Wspaniałą rzeczą w tych drzwiach jest to, że są „bezramowe”. To jest najnowocześniejszy design. Nie trzeba się martwić o pęczniejące drewniane ramy lub inne niedogodności związane z tradycyjnymi drzwiami lub wejściami. Wyglądają one szczególnie ładnie jako podwójne drzwi z przodu mieszkania lub firmy, prowadzące do ścieżki skalnej lub ceglanego chodnika.

Nadaj swojej nieruchomości całkowicie unikalną i specjalnie zaprojektowaną funkcję, która zwiększy naturalne światło i poprawi samopoczucie


Więcej naturalnego światła

Każdy, kto korzysta z tego rodzaju drzwi, może powiedzieć, jak dużą różnicę sprawiają, gdy wpada do domu naturalne światło. Naturalne światło jest zawsze lepsze w porównaniu do sztucznego, ale także rozjaśnia miejsce i sprawia, że ludzie czują się bardziej komfortowo. Według wielu badań brak naturalnego światła i życie w ciemnych zamkniętych przestrzeniach prowadzi do depresji, jeśli ludzie spędzają zbyt dużo czasu w tych miejscach. Dlatego posiadanie szklanych drzwi w salonie może naprawdę zmienić atmosferę i nastrój.

Oszczędzają energię

Mówiąc o naturalnym świetle wpadającym przez szklane drzwi, nie możemy pominąć korzyści płynących z oszczędności energii. Ponieważ w Polsce jest tak wiele deszczowych dni, miejsce ze szklanymi drzwiami w porównaniu z zamkniętym miejscem może mieć ogromne znaczenie. Szklane drzwi bez ramy umożliwiają w ciągu dnia tyle naturalnego światła, że, przez większość czasu nie trzeba włączać sztucznych świateł, co może potencjalnie prowadzić do zmniejszenia zużycia energii w godzinach szczytu.

Szklane drzwi otwierają Twój dom

Bezramowe szklane drzwi otwierają twoją przestrzeń. Sprawiają, że, Twoje pokoje wyglądają na dużo większe i zapewniają dobry widok na zewnątrz. Dlatego są preferowani przez ludzi, którzy potrzebują drzwi do małych pomieszczeń. Nikt nie chce czuć się klaustrofobicznie lub ciasno.


Masz jakieś pytania? Potrzebujesz szklanych drzwi lub innych produktów z naszej oferty?

Chcesz umówić się na pomiar lub zapytać o wycenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji