Czego chcesz od najlepszego domu? Przytulna sypialnia, luksusowa łazienka, wszechstronna kuchnia, świeże biuro lub salon z wielofunkcyjnymi meblami? Nie, najlepszy dom nie tylko to. Najlepszy dom lub biuro zawsze może być doskonałym komfortowym miejscem pobytu. Bezpiecznym, przyjemnym i bardzo klimatycznym.
Szklane okładziny ścienne można zamontować w komercyjnych pomieszczeniach recepcyjnych, restauracjach, kuchniach, łazienkach lub po prostu stworzyć kolorowe i współczesne wzornictwo.

Pomożemy Ci wnieść światło i kolor do Twojego domu lub biura, tworząc efektowne i żywe kolorowe szklane wykończenia ścian. Dopasowujemy do Twojego wyboru koloru i odcienia. Dodamy wycięcia, zabiegi krawędziowe i opcje mocowania. Nasze czyste, gładkie szklane wykończenia ścian są łatwe w utrzymaniu i profesjonalnie zainstalowane przez nasz zespół ekspertów. Wszystkie szklane ściany są projektowane i produkowane zgodnie z najwyższymi standardami i są testowane w celu zapewnienia zgodności z odpowiednimi normami europejskimi. Cena, jakość i bezpieczeństwo to nasze główne cele.

Kolorowe okładziny ścienne ze szkła zapewniają wytrzymałą i łatwą w utrzymaniu powierzchnię ściany, która jest idealna w wielu wnętrzach komercyjnych i mieszkalnych.


Szkło na ścianach

Łatwo zrozumieć, dlaczego wielu ludzi pozbywa się tradycyjnych płytek i wybiera szkło, gdy remontują lub modernizują swoją łazienkę.

Łatwiej jest czyścić i utrzymywać w czystości, bez potrzeby stosowania specjalnych środków czyszczących, dzięki czemu jest znacznie bardziej higieniczne i łatwe w utrzymaniu

Zapewnia znacznie lepszą ochronę ścian, w pomieszczeniu, w którym obfituje woda i plamy są nieuniknione, bez dużych powierzchni fugowania płytek, gdzie łatwo rozmnaża się pleśń.

Duże hartowane panele, można przyciąć do dokładnych rozmiarów i wymiarów, oferując doskonale dopasowane rozwiązanie odporne na uderzenia, które jest o wiele łatwiejsze w montażu.

Przy tak wielu różnych opcjach dostępny jest niesamowity potencjał, który pozwoli każdemu przekształcić, to co było niegdyś nudnym i ponurym pokojem, w jasną i uroczą przestrzeń.

Szkło z nadrukiem

Jedną z coraz bardziej popularnych opcji wykończenia wnętrz jest szkło z nadrukiem, prawdopodobnie dlatego, że pozwala ono uczynić twoją przestrzeń życiową bardziej osobistą i wyjątkową. Wielu z nas ma teraz smartfony, które potrafią błyskawicznie uchwycić piękny krajobraz lub niezapomniane wydarzenie w wysokiej rozdzielczości, które można teraz przenieść na ścienne okładziny ścian lub obraz na szkle i uwiecznić za fasadą ze szkła hartowanego.

SPOSOBY WYKORZYSTANIA SZKLANYCH OKŁADZIN ŚCIENNYCH

Na ścianach i boazeriach

Szklane okładziny ścienne stanowią doskonałe rozwiązanie na pokrycie ścian w łazienkach i wszystkich pomieszczeniach gdzie mamy do czynienia z dużą wilgocią. Olbrzymi wybór kolorów sprawia że możemy dopasować okładzinę szklaną do dostarczonego koloru próbki lub wybrać spośród wielu dostępnych kolorów, w tym kolorów z palety RAL. Nie zapomnij o opcjach drukowania obrazów o wysokiej rozdzielczości dla paneli lub okładzin ściennych w łazience. oraz innych pomieszczeniach.

Jako przeszklenia

Aby uzyskać doskonały wygląd, połącz szklane okładziny z przeszkleniami. Możesz stworzyć w ten sposób ucztę dla oczu.
Wygląda nie tylko dobrze, ale jest łatwe do czyszczenia i pielęgnacji. Jeśli nie masz dużo miejsca w swojej łazience, możesz dodać głębi i przestronności dzięki szklanym okładzinom. Możesz nawet odtworzyć niebo na ścianie łazienki, korzystając z metod drukowania, które oferujemy. Dodaj zadymioną przegrodę z przezroczystego szkła między obszarem prania a komodą, aby uzyskać naprawdę przestronny i elegancki styl.

Panele szklane

Panele szklane w połączeniu ze szklanymi okładzinami mogą stworzyć najlepszy wygląd. Możesz mieć kolorową umywalkę, którą chcesz zharmonizować z panelami i okładziną. Masz wiele możliwości wyboru. Spróbuj kontrastować lub wybrać kolory uzupełniające, używając standardowego „Koła kolorów” jako przewodnika, wraz z „know-how” ekspertów w ROYAL GLASS. Zapytaj o nasze profesjonalne usługi instalacyjne, aby uzyskać najwyższą łatwość. Nietypowe blaty szklane do łazienek również świetnie z tym wyglądają, w dowolnym kolorze, i mają różne grubości szkła.


Masz jakieś pytania? Potrzebujesz szklanych wynończeń na ściany lub innych produktów z naszej oferty?

Chcesz umówić się na pomiar lub zapytać o wycenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji