Stwórz coś naprawdę specjalnego i wyjątkowego dzięki projektom szkła drukowanego w swoim domu, przestrzeni biurowej, restauracji lub lokalu handlowym.
Korzystając z najnowszej technologii, możemy wydrukować dowolny obraz o wysokiej rozdzielczości lub projekt na szkle, aby uzyskać niesamowity efekt końcowy. Oznacza to, że tworzymy niestandardowe panele szklane do kuchni lub łazienki, obrazy na szkle lub inne pojedyncze elementy artystyczne do montażu na ścianie.

Dzięki ROYAL GLASS możesz tworzyć trwałe, łatwe do czyszczenia przestrzenie, które wyglądają jak dzieło sztuki. Możemy wydrukować dowolny wzór lub obraz na tylnej stronie hartowanego, żaroodpornego szkła.


Uwolnij swoją wyobraźnię

Zatrudnij fotografa, pracuj z projektantem, korzystaj z własnych zdjęć cyfrowych lub wybieraj spośród ogromnych bibliotek online – wybór należy do Ciebie. A jeśli masz ulubioną tkaninę, obraz lub tapetę, możemy go zeskanować i odtworzyć obraz, który pokochasz przez wiele lat.

Sprawdzona technologia

Stosując specjalne podkłady i zaawansowaną technologię druku, łączymy wysokiej jakości atrament bezpośrednio ze szkłem i zamykamy go za pomocą naszego sprawdzonego systemu powlekania wstecznego. Dlatego nasze drukowane obrazy szklane są odporne na rozwarstwienie i blaknięcie we wszystkich zastosowaniach domowych.

Korzyści:


Przekształć przestrzeń mieszkalną lub handlową

Możemy wydrukować dowolny obraz o wysokiej rozdzielczości

Niewysokie koszty produkcji i instalacji

Pomagamy w wyborze idealnego rozwiązania

Funkcje:


Niestandardowy pomiar dopasowany do Twojej kuchni, łazienki lub ściany funkcji

Wysokiej jakości szkło

Dostępne są różne wykończenia

Przylegające ściany narożne można przykryć


Masz jakieś pytania? Potrzebujesz szkła z nadrukiem lub innych produktów z naszej oferty?

Chcesz umówić się na pomiar lub zapytać o wycenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji