Oferujemy panele szklane ze szkła hartowanego w prawie każdym kolorze. Oferujemy kompletną usługę od pomocy w wyborze wzoru lub koloru po dostawę i instalację dla indywidualnych, kontraktowych lub komercyjnych projektów przeszkleń.

Szklane panele w Twoim domu lub biurze, to łatwy i stylowy sposób na dodanie nowego wymiaru wystroju wnętrza. Panele szklane tworzą więcej głębi, światła i przestrzeni. Dzięki żywym kolorom i nowoczesnemu wyglądowi będziesz cieszyć się ich nowym kolorowym blaskiem!

Panele szklane są inną opcją w porównaniu z płytkami, granitami, farbami lub laminatami jest szkło, które nie wymaga konserwacji. Szkło jest łatwe do czyszczenia i konserwacji, zwłaszcza w porównaniu z płytkami – użycie płytek oznacza porowate linie fug, przyciągające kurz i brud.

pomiar

projekt

Przyjeżdżamy na pomiar
wykonujemy projekt i wizualizacje

transport

montaż

Przyjeżdżamy na montaż
w dogodnym terminie

wysoka

jakość

Oferujemy najwyższej
jakości szkło i nadruk

wzory

i kolory

Mamy miliony wzorów
i pomysłów, które polubisz

Panele z nadrukiem

Panele lakierowane

Panele LACOBEL

Używamy szkła hartowane i i niehartowane,
aby zapewnić trwałość
i wytrzymałość.NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE

W Royal Glass dostarczamy i dopasowujemy dowolne szkło na zamówienie według specyfikacji, kształtu, wykończenia i koloru naszych klientów: wyobrażacie sobie to, a my pomożemy to urzeczywistnić.

CZYSTOŚĆ I ESTETYKA

Eleganckie, czyste i nowoczesne, to najlepszy produkt do współczesnego projektu domowego, biznesowego lub komercyjnego. Możemy zmienić wygląd każdej kuchni, łazienki, holu, biura, sklepu lub dużego lokalu handlowego.

NIEPOWTARZALNY CHARAKTER

Indywidualne panele szklane można instalować w dowolnym miejscu, nasi wyspecjalizowani monterzy mają doświadczenie w realizacji wszelkich wymagań klienta. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów dodajemy indywidualny charakter do Twojego domu lub lokalu handlowego.

PO PROSTU POKOCHASZ

Możesz wnieść nowe życie do istniejącej kuchni, łazienki, holu lub lokalu handlowego, możemy skoordynować i dopasować kolor do istniejących lub nowych opraw i wyposażenia, tak czy inaczej Twój projekt będzie podziwiany.


Masz jakieś pytania? Potrzebujesz paneli szklanych lub innych produktów z naszej oferty?

Chcesz umówić się na pomiar lub zapytać o wycenę?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji